Skip to content

Big sale to the last product! Hurry up!

The long-awaited novelty - A nude palette of shadows. Available now

Innovative serum to accelerate the growth of eyelashes. Get yours now

Auxiliary liquids for eyelash extensions - -40% on zidiaofficial.com

Догляд за накладними віями

Для багатьох дівчат накладні вії можуть мати особливе значення. Вони дозволяють створити яскравіший і виразніший зовнішній вигляд, підкреслити очі і додати краси макіяжу. Накладні вії можуть стати незамінними помічниками в особливі моменти, такі як вечірні заходи, весілля або фотосесії, коли хочеться виглядати ефектно.
Накладні вії можуть надати вашому зовнішньому вигляду виразності та покращити макіяж на особливі випадки. Вони можуть додати об'єм і довжину вій, створюючи ефектні очі.

Їх використання потребує часу та навичок для правильної установки. Однак важливо пам'ятати, що вони повинні використовуватися з обережністю та дотриманням інструкцій, щоб уникнути можливих негативних наслідків для натуральних вій та шкіри навколо очей.

Дівчата, хочемо поділитись з вами доглядом за накладними віями, який включає такі кроки:

Знімайте накладні вії достримуючись правил

▸ Ретельно очистіть руки за допомогою дезінфікуючого засобу або мила. Це убезпечить ваші очі від потрапляння шкідливих часточок чи мікробів. Важливо! Видаляйте накладні вії подушечками пальців, намагаючись не чіпляти їх нігтями. Використовуйте допоміжні інструменти (наприклад, пінцет) тільки якщо маєте професійний досвід, інакше маєте шанс пошкодити вії чи очі.

▸ Перед відділенням накладних вій від повіки обережно очистіть їх від клею, використовуючи спеціальні засоби для його зняття, дотримуючись відповідних інструкцій. Зняття необхідно починаючи від зовнішнього кута накладних вій, взявши куточок великим і вказівним пальцями, обережно рухаючись в бік внутрішніх.

▸ Якщо ви використовуєте пучкові вії, знімайте їх окремими секціями, дотримуючись тих же правил.

▸ Виконуйте процедуру поступово та плавно, уникаючи різких рухів, щоб не зіпсувати матеріал чи не пошкодити власні вії.

▸ Очистіть повіку та справжні вії від залишків клею та макіяжу, використовуючи професійні засоби для демакіяжу.

Очищуйте накладні вії після кожної експлуатації

Гайд по очищенню синтетичних накладних вій:

▸Для початку підготуйте ватні палички, чисті рушники (чи серветки) і або спирт, або засіб для зняття макіяжу з очей (що не містить олійок у складі).
▸Розмістіть накладні вії на чистому рушнику та змочіть кінчик ватної палички спиртом або засобом для зняття макіяжу з очей, уникаючи надлишків продукту. Обережно зітріть залишки макіяжу та клею з штучних вій, приділяючи особливу увагу місцям кріплення.
▸Завершіть процес зняття макіяжу, використовуючи інший ватний тампон, змочений у теплій воді, щоб очистити залишки туші та клею для вій.
Важливо! Ніколи не викручуйте накладні вії насухо після очищення. Поверніть їх у вихідну форму та дайте їм висохнути на рушнику.

Кілька лайфхаків від ZIDIA для більш зручного та швидкого очищення вій:
▸Викладіть вії на чисту суху тканину та використовуйте флакон з розпилювачем для нанесення спирту. Це забезпечить більш ніжне нанесення засобу та допоможе уникати використання його надлишкової кількості.
▸Ще один спосіб очистити синтетичні накладні вії від туші — змочити ватні диски (чи пади) в спирті або засобі для зняття макіяжу з очей і злегка покласти стрічкові вії між ними та злегка натиснути, щоб розчинити залишки макіяжу. Коли подушечки стануть чистими, завершіть процедуру, затиснувши їх між двома ватними дисками, змоченими в теплій воді.

Гайд по очищенню натуральних накладних вій:

▸Після закінчення використання накладних вій, обережно видаліть клей пінцетом. Важливо! Вода та засоби для чищення призведуть до втрати форми.
▸Якщо не всі залишки клею та макіяжу легко видалити, візьміть ватну паличку та змочіть її трохи води та обережно нию по віях. Не піддавайтеся спокусі замочити їх.

Постійно моніторте стан накладних вій

▸Коли ви купуєте чудовий новий набір накладних вій, не викидайте коробку-футляр. Замість цього використовуйте її для зберігання та формування вій до наступного разу, коли вони вам знадобляться. Так ви захистите їх від пошкоджень та втрати форми.

Важливо! Використаний набір вій призначений лише для вашого особистого користування. Ніколи не приносьте використану пару до візажиста для створення вам професійного макіяжу, так як при цьому є ризик появи очної інфекції.

▸Підтримуйте чистоту ваших вій та вчасно прибирайте залишки макіяжу, щоб вії залишалися свіжими та довговічними.

▸Якщо ви використовуєте макіяж, наносьте його перед накладанням вій, щоб мінімізувати попадання макіяжних засобів на них.

▸Регулярно перевіряйте стан вій і при необхідності замінюйте їх, щоб уникнути неприємних наслідків для природних вій та очей.

Знання того, як правильно очистити свої накладні вії дає гарантію того, що вони не тільки протримаються довше, але й наступного разу, коли ви їх одягнете, вам буде набагато легше природним чином розташувати продукт поверх вашої справжньої лінії вій без купи клейкого наросту.

Накладні війки від Zidia при вірному догляді можна використовувати до 10 разів. Однак не намагайтеся вічно експлуатувати одні й ті самі штучні вії. Вказана кількість застосувань — це все, для чого вони придатні (ваші неінфіковані очі будуть вам вдячні).

Тримайте свої очі в чистоті та безпеці та пам'ятайте, що дотримання цих кроків допоможе зберегти ваші накладні вії в хорошому стані і довше радувати вас своїм виглядом. А ознайомитись з асортиментом накладних вій та придбати їх ви можете на нашому саті або в магазинах офіційних представників.

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

23 thoughts on “ДОГЛЯД ЗА НАКЛАДНИМИ ВІЯМИ

t4s-avatar
Юлія Ольховська

Дякую за корисні поради!
Стільки працюю в бʼюті сфері, а взнала тільки тепер, що накладні війки від Zidia при вірному догляді можна використовувати до 10 разів🤩

05-01-2024 17:51
t4s-avatar
YANA ZHURAVEL

Безмежно дякую за корисну інформацію про війки💙💛

19-09-2023 13:27
t4s-avatar
YANA ZHURAVEL

Безмежно дякую за корисну інформацію про війки💙💛

19-09-2023 13:27
t4s-avatar
YANA ZHURAVEL

Безмежно дякую за корисну інформацію про війки💙💛

19-09-2023 13:27
t4s-avatar
YANA ZHURAVEL

Дякую Вам за багато корисної інформації , за те що вона є доступною ..
Обожнюю ваші війки і матеріали Zidia . .
Ви найкращі

19-09-2023 13:21

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *