Skip to content

Big sale to the last product! Hurry up!

The long-awaited novelty - A nude palette of shadows. Available now

Innovative serum to accelerate the growth of eyelashes. Get yours now

Auxiliary liquids for eyelash extensions - -40% on zidiaofficial.com

SEASON TOP: 2023-2024 WINTER

Натхнення – це головна риса творчих особистостей, своєрідний мотиватор, що дає поштовх для втілення нових планів та задумів.

Завдяки натхненню людина відчуває духовне збагачення, енергійність, приплив ідей та способи їх реалізації у роботі. У натхнення немає розкладу, тому потрібно мати річ, що приноситиме тобі наснагу та пристрасть до роботи. Починаючи від найменшої дрібнички, перед людиною постає велика кількість джерел, з яких можна черпати сили на нові звершення.

Ваші роботи для нас - це велике натхнення. Ви вигадуєте та втілюєте у життя неймовірні образи надихаючись святами, героями, або керуючись своїм настроєм.

Тому коли ми бачимо ваші відмітки, ми хочемо якось виділити, зберегти та поділитись з усіма вашою творчістю. Й вирішили добавити у наш блог рубрику, яка буде містити у собі роботи яки нас вразили за останній час.

@olenkavynnyk_makeup_page

Зима - це не час сумувати та використовувати похмурі кольори. Адже, саме цього сезону, як ніколи, ми були приємно вражені різномаїттям ваших яскравих образів!

Графічні стрілки та сілуети: Це чіткість ліній, строгість та залежно від задуманого образу яскраво виражені кольорові блоки з межами. Такий makeup виглядає оригінально, нестандартно та креативно, тому завжди привертає до себе увагу.

Натхнення образами: Відчувається наближення весни та позитивний настрій завдяки вашим креативним анімалістичним образам.

У цих макіяжах ми бачимо активне використання додаткового декору (камінчики, блискітки, сяючі пігменти)

@makkedonskaa

@tutushka_makeup

@makkedonskaa

@nastiamakeup_

Макіяж з додаванням глітеру: Сяючі make up завжди користуються популярністю незалежно від сезону. Тому й цей сезон - не виняток.

Pink vibe: Barbie - точно хіт-тема цього сезону. Рожевий колір і досі вважається найвпливовішим та не залишається без уваги дизайнерами, візажистами та стилістами!

@slavachaika

Make up зі стрілками: Це вічна класика. Стрілки у макіяжі підкреслюють очі, роблячи погляд виразнішим. Вони можуть коригувати форму очей, створюючи певний ефект. Крім того, стрілки надають завершеності макіяжу, додаючи стиль та індивідуальність.

@slavachaika

@slavachaika

Хочемо передати окрему вдячність авторам цих make up за роботи яки зайняли окреме місце у нашому серці ❤️

Якщо ви також хочете потрапити у цю рубрику, вам потрібно:

▸ відмічати нас на роботах в інстаграм;

▸ та залишати хештег #надихаємосяразомізZidia

ЩЕ БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

SEASON TOP: 2024 SPRING
SEASON TOP: 2024 SPRING
TOP NEW: MARCH 2024
TOP NEW: MARCH 2024

2 thoughts on “SEASON TOP: 2023-2024 WINTER

t4s-avatar
Олександра

Дуже яскрава та насичена стаття. Дякую за нову порцію натхнення🥰

07-02-2024 09:56
t4s-avatar
Ольга

Дуже гарна стаття💕💕💕💕

07-02-2024 07:35

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *