ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ

Закон "Про захист прав споживачів":

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню):

  • Парфюмерно-косметичні вироби;
  • Інструменти;
  • Вироби з натурального та штучного волосся;
  • Акційні та знижені в ціні товари;

Такий товар можна повернути тільки через виявлення браку або невідповідності замовлення.

Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, повинні бути збережені: комплектація, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, заводське маркування та покупець має оригінал документа, що підтверджує факт покупки відповідного товару. Порушення будь-якого з цих пунктів залишає за магазином право відмовити покупцеві в обміні або поверненні товару.  

Забираючи товар з відділення Нової Пошти Ви автоматично погоджуєтеся з якістю і комплектацією товару. Переконливе прохання перевіряти посилку при співробітнику Нової Пошти.

Процедура обміну та повернення товару:

  1. Кліент заповнює зворотну форму, разом із співробітником кол-центру, за номером +380505147107 (Viber, Telegram), надаючи всю необхідну інформацію.

При обміні та поверненні, Товар слід відправити в повній комплектації, додавши до нього також наступні документи:

  • Заяву на обмін або повернення грошових коштів, із зазначенням причин;
  • Акт прийому-передачі;
  • Гарантійний талон.
  1. Після узгодження з менеджером клієнт відправляє товар в інтернет-магазин (за рахунок клієнта). Протягом 5 робочих днів з моменту надходження товару проводиться діагностика. Результат обміну / повернення буде відомий після проведення діагностики. 
  2. При підтвердженні браку магазин компенсує куплений товар, якщо брак не виявлений - товар буде відправлений покупцеві, без компенсації коштів за пересилання.
Повернення грошових коштів здійснюється за підсумками розгляду звернення в компанію. У разі позитивного рішення повернення коштів відбувається за безготівковим розрахунком – протягом 3 робочих днів на вказану банківську карту.